Apagro

logo apagro
english_flag
flag_russia

CONTACT

For further information please contact:

Michał Sorski

контакт

(Мы говорим по-русски)

Urban Gorski

tw lite 2 image

Myjnie

Top Wash Lite II

Milkrite | InterPuls przedstawia najnowszą wersję Top Wash Lite. Programator myjący Top Wash Lite II łączy w sobie inteligentną, przyjazną dla użytkownika konstrukcję urządzenia Top Wash Lite i wydajność zaworów elektromagnetycznych o dużych rozmiarach.

Funkcje i zalety Top Wash Lite II:

Cluster Flush

System przemywania aparatu udojowego Cluster Flush umożliwia indywidualne mycie aparatu podczas procesu dojenia, w trakcie procesu udoju na innych aparatach. Cluster Flush zapewnia idealne rozwiązanie czyszczące nie tylko samego aparatu, ale także jego przewodu mlecznego. Pomaga to zapobiegać infekcjom i zmniejszać liczbę komórek somatycznych i bakterii. System Cluster Flush można dostosować do wszystkich paneli milkrite | InterPuls.
cluster flush wash
turbo wash 4000

Myjnie

TurboWash 4000 

Czysty hala udojowa jest niezbędna do uzyskania wysokiej jakości mleka. milkrite | InterPuls wprowadza nowe modele wtryskiwaczy powietrza do czyszczenia urządzeń udojowych: TurboWash 4000 i TurboWash 4000p. TurboWash 4000 można programować za pomocą panelu sterowania na innym urządzeniu milkrite | InterPuls, takim jak Top Wash III. Natomiast TurboWash 4000P można programować za pomocą podstawowego systemu przycisków.
Nowe wtryskiwacze powietrza zwiększają turbulencje podczas mycia poprzez wtryskiwanie powietrza do wnętrza układu za pomocą przewodów (do 4000 l powietrza/ min). Są łatwe do zaprogramowania i wyposażone w niezawodną elektronikę i charakteryzują się niskim zużyciem energii. Aby zapewnić ich maksymalną wydajność, wymagają one przeglądu serwisowego i przeglądu ogólnego co sześć miesięcy.