Pulsatory do dojarki milkrite

W latach ’70 milkrite | InterPuls wprowadził na rynek serię pulsatorów. Dzisiaj pulsatory milkrite | InterPuls definiują naszą firmę jako jednego ze światowych liderów w technologii udojowej.
Pulsatory

Pulsatory elektroniczne Servo-Direct LE30 i LP30:

Dzisiejszy wzorzec precyzji, solidności i niezawodności. LE30 nie są dostarczane z wewnętrzną płytką sterującą (PCB) i muszą być obsługiwane przez zewnętrzny kontroler pulsacji (imilk600, ACRsmart MMV ect)  Alternatywnie, LP30 są samodzielnymi pulsatorami i są wyposażone w wewnętrzną, programowalną płytkę sterującą, co oznacza, że mogą być zaprogramowane na samym urządzeniu i wymagają tylko zewnętrznego źródła zasilania.
pulsatory le30 and lp30

Funkcje i zalety LE30 i LP30:

Pulsator L80Air

Konstrukcja Pulsatora została odnowiona dzięki atrakcyjnej geometrii bocznej w harmonii z liniami pokrywy. Pokrywa posiada największy w swoim rodzaju filtr zewnętrzny, który generuje wysoki i ciągły przepływ powietrza – AirBoost. Zapewnia to delikatny i jednorodny udój z pierwszorzędnymi fazami masażu.
Innowacje dotyczą również wewnętrznej konstrukcji pokrywy: ściana działowa dodatkowo chroni mechanizm przed zanieczyszczeniami, a ściągacze zapewniają, że produkt jest solidny i wytrzymały.

Cechy i zalety pulsatora do dojarki L80Air:

pulsator L80Air