Apagro

logo apagro
english_flag
flag_russia

CONTACT

For further information please contact:

Michał Sorski

контакт

(Мы говорим по-русски)

Urban Gorski

AMBIC

KLASYCZNY SYSTEM NATRYSKU STRZYKÓW

ATS502

PISTOLET DO NATRYSKIWANIA STRZYKÓW

Nowością w ofercie Ambic do spryskiwania strzyków jest ulepszona wersja sprawdzonego pistoletu do natryskiwania strzyków obsługiwanego dźwignią, który teraz jest wyposażony w dodatkową zaletę w postaci wydłużonej lancy z dyszą o pełnym stożku. Ten nowy pistolet został zaprojektowany z myślą zarówno o łatwości obsługi, jak i funkcjonalności. Łączy w sobie sprawdzoną i popularną ergonomię tradycyjnego pistoletu dźwigniowego Ambic z lepszym pokryciem strzyków, możliwym dzięki technologii dyszy ze stałym stożkiem Ambic.

Cechy i zalety:

Stwierdzono, że technologia natryskiwania za pomocą dyszy ze stałym stożkiem poprawia pokrycie strzyków, ponieważ pozwala uniknąć zjawiska pustego pola natrysku, występującego w przypadku tradycyjnych „regulowanych” dysz zraszających.
Alternatywny spray z wydrążonym stożkiem znacznie utrudnia operatorowi nieprzegapienie części strzyka podczas procesu natryskiwania strzyków, co wyraźnie ilustrują poniższe zdjęcia.

Niedawne badania przeprowadzone dla firmy Ambic przez jednostkę ds. zastosowań natryskowych Silsoe wykazały, że nowa dysza o stałej geometrii wytwarza większą średnią wielkość kropel, jak pokazano na poniższym rysunku. Stwierdzono również, że gęstszy spray powoduje większe osadzanie się substancji chemicznych niż drobniejszy spray. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat wyników badań Silsoe.

Skuteczne zapobieganie zapaleniu strzyka polega na pokryciu całej powierzchni otaczającej strzyk roztworem odkażającym, a ten nowy pistolet znacznie ułatwia ten proces, jednocześnie pomagając uniknąć niepotrzebnego marnowania środka chemicznego.
Pistolet ATS/502 jest dostępny jako opcja ze wszystkimi obecnymi zestawami do spryskiwania strzyków Ambic Jetstream, a także jest dostępny indywidualnie w celu modernizacji istniejących instalacji.
APA100

PeraSpray SYSTEM

Opryskiwanie aparatu udojowego ma tę zaletę, że dostarcza świeży roztwór za każdym razem, gdy aparat jest spryskiwany, zapewniając, że roztwór jest aktywny, a tym samym skuteczny. System PeraSpray™ posiada specjalne uszczelki i elementy odporne na działanie kwasu nadoctowego.

Ambic Vision MastitisDetector

Detektory Ambic Vision MastitisDetector to prosta, skuteczna metoda identyfikacji skrzepów mastitis podczas dojenia jako wskaźnika klinicznego zapalenia strzyka.
Vision14 był oryginalnym detektorem, który został zaprojektowany tak, aby pasował do przewodu mlecznego 12-14 mm. Druga generacja Vision16 pasuje do przewodów 14-16 mm.
AV2001