Apagro

logo apagro
english_flag
flag_russia

CONTACT

For further information please contact:

Michał Sorski

контакт

(Мы говорим по-русски)

Urban Gorski

Kozy i owce

W sektorze mleczarskim rośnie zapotrzebowanie na technologię zdolną do dojenia małych przeżuwaczy. Gama produktów dla tych zwierząt została opracowana przez lata badań i ścisłej współpracy z hodowcami. Koncentrując się na maksymalizacji rentowności procesu dojenia, przy zachowaniu wysokiego poziomu komfortu dla zwierząt, produkty dla małych przeżuwaczy przynosi korzyści rolnikowi i zwierzęciu.
kozy i owce

Gumy trójkątne (TLC) dla kóz i owiec (SRR):

Ta nowa koncepcja dojenia owiec łączy wieloletnie doświadczenie i wiedzę w zakresie rozwoju technologii punktów udojowych. Dostarczając na rynek małych przeżuwaczy gumy strzykowe, które wykorzystują koncepcję TLC (Technologia zamykania gumy o trójkątnym przekroju), ale pasują do okrągłego kubka udojowego, zwiększamy komfort zwierząt, przy zapewnieniu skutecznego dojenia. 
Nowy konstrukcja owczej gumy strzykowej silikonowej TLC przenosi koncept TLC milkrite | InterPuls na rynek małych przeżuwaczy. Część robocza gum TLC delikatnie utrzymuje się na strzyku, umożliwiając równomierny masaż i zdrowe krążenie krwi, zapobiegając uciskowi końca strzyka. W przypadku tradycyjnych, standardowych okrągłych gum strzykowych często widoczne jest tzw. szczypanie końcówek strzyków. Koncepcja TLC milkrite | InterPuls wspomaga komfort zwierząt, zdrowie strzyków i wymion oraz zwiększa wydajność dojenia.
Okrągłe gumy dla owiec i kóz
gumy trójtatne owce kozy

Cechy i zalety TLC SRR: