Apagro

logo apagro
english_flag
flag_russia

CONTACT

For further information please contact:

Michał Sorski

контакт

(Мы говорим по-русски)

Urban Gorski

Automatyczne ściąganie aparatów udojowych

Automatyczny ściągacz - ACRsmart

Ściągacz ACRsmart firmy milkrite | InterPuls oferuje najwyższy poziom automatycznego ściągania aparatów udojowych. ACRsmart jest idealnym rozwiązaniem dla rolnika, który dąży do najwyższej wydajności w automatycznym ściągnaniu aparatu udojowego. ACRsmart jest wyposażony w przejrzysty wyświetlacz LED, który wskazuje: obecność mleka w systemie, ciągły przepływ i jego natężenie, automatyczne dojenie, symulacje, statystyki dotyczące mycia, błędy i problemy.

Systemy udojowe - automatyczne ściąganie dobre

Funkcje i zalety urządzenia ACRsmart:

Systemy udojowe Automatyczny-sciagacz-ACRsmart

Mlekomierz - ACRsmart MMV  

MMV jest idealnym rozwiązaniem dla rolników, którzy oczekują kontroli wydajności produkcji mleka osobno dla każdej z krów. Wersja MMV stanowi niezawodne i konkurencyjne rozwiązanie do automatycznego ściągania aparatów udojowych i pomiaru ilości mleka z każdego doju. Jest idealny dla rolnika, który potrzebuje dokładnego monitorowania wydajności krów bez bardziej zaawansowanych funkcjonalności hali udojowej.

Systemy udojowe - hala bok w bok
Systemy udojowe - hala bok w bok
ACRsmart MMV to idealne rozwiązanie dla wszystkich gospodarstw. System jest modułowy i można go łatwo aktualizować za pomocą panelu sterującego iMilk600. ACRsmart MMV podobnie jak iMilk600 jest certyfikowany przez ICAR.
Urządzenie ACRsmart MMV jest wyposażone w przejrzysty wyświetlacz LED, który wskazuje: obecność mleka w systemie, ciągły przepływ i natężenie przepływu, automatyczne dojenie, symulacje, statystyki mycia i komunikaty o błędach.
Hala-bok-w-bok-ACRsmart

Funkcje i zalety urządzenia ACRsmart MMV: