Apagro

logo apagro
english_flag
flag_russia

CONTACT

For further information please contact:

Michał Sorski

контакт

(Мы говорим по-русски)

Urban Gorski

Kolektory udojowe

Kolektor Impulse Claw 300 to połączenie wysokiej jakości komponentów wykonanych z wysokiej jakości materiału, w tym wiodącego na rynku Radel® PPSU. Materiał ten sprawia, że kolektor jest wyjątkowo wytrzymały i zapewnia mu długą żywotność. Radel® PPSU jest również przezroczysty, zapewniając widoczność przepływu mleka w zasięgu 360 °.
Impulse Claw 300 został zaprojektowany z myślą o współczesnej krowie. Ma ona często wąsko osadzone tylne strzyki z silnym ich wygięciem na zewnątrz wymienia. W związku z tym kolektor ma idealnie rozmieszczone króćce, w celu optymalnego pozycjonowania aparatu udojowego. Konstrukcja modułowa umożliwia również dojenie we wszystkich typach instalacji udojowych, w tym dojenie przez tylne nogi lub w pozycji bocznej, poprzez obrócenie pokrywy kolektora o 180 stopni.
Kolektor Impulse Claw 300

Cechy i zalety kolektora Impulse Claw 300:

Kolektor Orbiter HD  

Lekka i ergonomiczna konstrukcja ułatwia chwytanie kolektora przez dojarza i zmniejsza ogólną wagę aparatu udojowego, a tym samym poprawia komfort dojonych krów.

Funkcje i zalety kolektora Orbiter HD:

Kolektor Orbiter HD
Kolektor SuperFlow360
Podczas projektowania dokładnie przeanalizowaliśmy trendy udojowe i większość kolektorów dostępnych na rynku. Udoskonaliliśmy znane rozwiązania i wprowadziliśmy wiele innowacji, aby zapewnić jeszcze lepszą wydajność, komfort i bezpieczeństwo.
Dzięki zastosowaniu ultralekkich polimerów udało nam się znacznie zmniejszyć wagę urządzenia. Wśród wysoce wydajnych kolektorów SF360 jest jednym z najlżejszych na rynku; jego waga nie przekracza 360 gramów. Znacząco ułatwia to codzienną pracę dojarza i pozytywnie wpływa na dobrostan krów oraz brak przeciążeń wymion. Dodatkowo komfort krów poprawia liniowość wewnętrznej powierzchni kolektora, dzięki czemu jest on bardzo cichy.
Kolektor SuperFlow360 został zaprojektowany do pracy z krowami o wysokiej wydajności. Nawet przy bardzo dużych przepływach panuje stabilna próżnia. Jest to możliwe dzięki połączeniu dużej pojemności roboczej przekraczającej 360 cm3 oraz wspomnianej już pionowej konstrukcji. Ulepszenie to znacznie zwiększa i stabilizuje próżnię zasysającą mleko, całkowicie zapobiegając zalaniu kolektora i stratom wydajności podczas szczytowego przepływu.
Cechy i zalety kolektora SuperFlow 360:
Kolektor Orbiter HD
kolektor superflow360