Apagro

logo apagro
english_flag
flag_russia

CONTACT

For further information please contact:

Michał Sorski

контакт

(Мы говорим по-русски)

Urban Gorski

Przewody udojowe

Nasze przewody maksymalizują natężenie przepływu płynów we wszystkich fazach procesu udojowego, jednocześnie zapewniając skuteczne zmniejszenie ryzyka zanieczyszczenia bakteryjnego mleka. Wszystko to oznacza wyższą rentowność rolnikowi.
przewody

Ultraclean jest dwuwarstwowym przewodem mlecznym, który zapewnia dłuższą żywotność i właściwości higieniczne charakteryzujące silikon, ale z solidnością i niską ceną przewodów z czarnej gumy. Czarna zewnętrzna gumowa warstwa zapewnia wysoką trwałość i elastyczność. Wewnętrzna biała warstwa specjalnego elastomeru termoplastycznego (TPE) została zmodernizowana w celu przyśpieszenia przepływu mleka i poprawy mocowania na króćcach kolektora. Nowy materiał zachowuje doskonałe właściwości higieniczne i jest odporny na tłuszcz maślany oraz szkodliwe kwasy. Tłuszcz maślany nie jest w stanie przeniknąć przez tą warstwę, tak więc zewnętrzna warstwa gumowa pozostają niezniszczona.

Ultraclean przewody

Cechy i zalety przewodów Ultraclean:

Silikonowe przewody klasy Premium:

Przewody silikonowe są dostępne w różnych rozmiarach, zarówno w kolorze niebieskim, jak i przezroczystym.

Cechy i zalety przewodów silikonowych:

silikonowe przewody klasy premium

Krótkie Przewody Pulsacyjne I Krótkie Przewody Mleczne

Przewody mleczne i pulsacyjne firmy milkrite | InterPuls są dostarczane w różnych długościach lub rolkach o różnych średnicach wewnętrznych / zewnętrznych, dzięki którym pasują do wszystkich zastosowań w każdej instalacji udojowej.
Przewody są wysokiej jakości, dostępne w wersjach jako produkt wyciskany lub wtryskiwany na odpowiedniej matrycy. Krótkie przewody milkrite | InterPuls są wykonane z materiałów dopuszczonych do kontaktu z żywnością i są zatwierdzone przez BfR i FDA.

Czarny przewód gumowy

Standardowa guma milkrite | InterPuls to mieszanka polimerów syntetycznych, która zapewnia odporność na mleko i środki czyszczące w połączeniu z doskonałą elastycznością i funkcjonalnością. Wszystkie przewody gumowe zawierają 6,6'-di- tert-butyl-2,2'-methylenedi-p-cresol powyżej 0,1% wag. wyszczególnionych na liście REACH.
krótkie przewody mleczne i pulsacyjne