Apagro

logo apagro
english_flag
flag_russia

CONTACT

For further information please contact:

Michał Sorski

контакт

(Мы говорим по-русски)

Urban Gorski

Podciśnienie

Stabilvac 4000 & 6000:

Opatentowane regulatory podciśnienia Stabilvac zapewniają stabilne i niezawodne podciśnienie w Twojej hali udojowej. Regulator podciśnienia Stabilvac utrzymuje stałe podciśnienie pomiędzy 36 kPa (11 “Hg) i 50 kPa (15” Hg) przy przepływie powietrza do dziesięciu tysięcy litrów na minutę (353 cfm). Aby uzyskać maksymalną możliwą dokładność i spokój w hali, zainstaluj Stabilvac 4000 i 6000 w pobliżu jednostki końcowej, a zawory blisko pomp podciśnienia.
stabilvac group
W dużych systemach możliwe jest zainstalowanie dwóch zaworów (4000 lub 6000) i sterowanie nimi za pomocą oddzielnego czujnika. Każdy Stabilvac jest produkowany i indywidualnie testowany w ściśle określonych warunkach fabrycznych, w celu spełnienia norm ISO.

Funkcje i zalety Stabilvac 4000 i 6000:

Zawór bezpieczeństwa Pop Off 6000 

Zawór bezpieczeństwa Pop Off Safety Valve to kompaktowe, łatwe w montażu, "samodzielne" rozwiązanie zaprojektowane w celu ochrony integralności systemu udoju i zdrowia stada. Jeśli wykryty zostanie nagły wzrost poziomu podciśnienia, spowodowany przez usterki lub uszkodzenie regulatorów podciśnienia, interweniuje funkcja "Pop Off", utrzymując poziom poniżej ustawionego poziomu maksymalnego. Gwizd emitowany przez urządzenie zwraca uwagę operatora, który będzie w stanie przywrócić optymalne warunki pracy sprzętu udojowego.

Cechy i zalety zaworu bezpieczeństwa Pop Off 6000:

Systemy udojowe - podciśnienie zawór

Sanivac

Sanivac

firmy milkrite | InterPuls to innowacyjny zawór, który poprawia skuteczność procesu mycia we wszystkich typach udojni. Podczas procesu czyszczenia SANIVAC automatycznie zwiększa poziom podciśnienia o 10 kPa, aby zwiększyć turbulencje przepływu wody wewnątrz linii mlecznej i zapewnia intensywne czyszczenie oraz pełną dezynfekcję systemu. Po procesie mycia, SANIVAC automatycznie przywraca poziom podciśnienia potrzebnego do udoju.
Systemy udojowe - podciśnienie sanivac