Apagro

logo apagro
english_flag
flag_russia

CONTACT

For further information please contact:

Michał Sorski

контакт

(Мы говорим по-русски)

Urban Gorski

Pomiar mleka

Mlekomierz/Panel – iMilk600

Panel sterujący iMilk600 z mlekomierzem pojemnościowym MMV to nowoczesny elektroniczny system pomiaru ilości udojonego mleka, który został zaprojektowany i zbudowany przez milkrite | InterPuls dla nowoczesnego rolnika, aby zmaksymalizować zysk ze stada mlecznego. Przyjazny dla użytkownika panel wyświetla w czasie rzeczywistym: wydajność mleka, temperaturę, czas dojenia, liczbę krów i przewodność mleka. Operator może wybrać jedną z trzech konfiguracji wyświetlania: “Podstawowa”, “Graficzna” i “Pełne dane”. IMilk600 jest produktem certyfikowanym przez ICAR.
Basic Mlekomierz – iMilk600

Miernik mleka do dojarki przewodowej  iMilk600 zapewnia delikatny start i pozwala uniknąć przedojenia. Wydajność krów jest dostępna na każdym panelu osobno i może być analizowana w celu przeprowadzenia precyzyjnych działań dających możliwość osiągnięcia maksymalnej  wydajności mleka, bez uszczerbku dla dobrostanu krowy. Panele są gotowe do podłączenia do kompletnego systemu zarządzania.

Pojemnościowy miernik MMV “wypełnij i opróżnij”, z wyłącznikiem, jest najbardziej kompaktowym urządzeniem na rynku. Dzięki podwójnej komorze, mleko jest dokładnie mierzone, a konstrukcja zapewnia stabilne podciśnienie, co powoduje mniej turbulencji, zmniejszając ryzyko spienienia się mleka. iMilk600 jest łatwy do czyszczenia dzięki gładkiej konstrukcji wewnętrznej; Miernik MMV można łatwo serwisować, nie wymaga to użycia narzędzi.

Pomiar mleka

Funkcje i zalety iMilk600:

Wzmocniony iMilk600 Heavy Duty (HD)

iMilk600 jest teraz dostępny w wersji wzmocnionej Heavy Duty (HD) dla większych hal udojowych. Został uproszczony i można go łatwo kontrolować za pomocą jednego przycisku zewnętrznego. Nadal ma wszystkie funkcje panelu iMilk600, ale nie ma ekranu i klawiatury: iMilk600 HD gwarantuje takie samo łatwe i skuteczne dojenie jak iMilk600, ale oferuje solidną alternatywę, która może wytrzymać uszkodzenia, które zdarzają się na większych halach.
imilk600 hd